Čo je biorezonancia a jej prínos

Biorezonancia Košice - Zariadenie Bicom Optima
Bicom Optima II generácie – mobilný

Biorezonancia Bicom je špeciálny diagnostický a terapeutický postup, ktorý kombinuje poznatky tradičnej čínskej medicíny, kvantovej fyziky a nemeckej technológie. Biorezonančná metóda je neinvazívna a nemá vedľajšie účinky.

Táto metóda prístrojom BICOM sa používa v západnej Európe už viac ako 25 rokov v lekárstve, cez 10 rokov vo veterinárnej medicíne. Patrí, rovnako ako napr. homeopatia a akupunktúra, do oblasti tzv. „komplementárnej medicíny“ a vo Švajčiarsku a Nemecku je hradená zdravotnými poisťovňami. Je schválený ako zdravotnícky prístroj.

Profesor Dartsch v decembri 2020 vydal článok vo vedeckom časopise Journal of Biomedical Science and Research, v ktorom popísal experimentálnu štúdiu účinkov BICOM Optima 2. generácie na bunkovej úrovni, kde sa porovnávali regenerácia buniek po úraze s ošetrením prístrojom Bicom a bez ošetrenia. Výsledky štúdie si môžete pozrieť vo videu.

Telo má tú vlastnosť, že ho vieme opäť naučiť správnou životosprávou a elimináciou záťaží fungovať tak, aby si samo poradilo a vysporiadalo sa s problémom, ktorý nás trápi. Keď však na telo pôsobia príliš veľké záťaže, alebo je ich príliš veľa a navyše dlhšiu dobu, môže sa stať, že regulačná schopnosť, ako aj sily k zotaveniu tela sú spomalené, alebo dokonca zablokované.

Dôležité teoretické základy biorezonančnej terapie sa potvrdzujú prostredníctvom najnovších poznatkov v kvantovej fyzike a v biofyzike. Ako funguje biorezonančná metóda prístrojom Bicom Optima si môžete pozrieť v menu v časti videa a reportáže.

Vďaka prístroju Bicom môžu byť v mnohých prípadoch zistené a liečené skutočné – často skryté – príčiny ochorení, nie len ich príznaky. Je to bezbolestná metóda bez vedľajších účinkov veľmi efektívna napr. pri liečení nádchy a prechladení s veľmi vysokou úspešnosťou najmä u detí.

Je zaujímavé, že základom chronických ochorení je väčšinou viac záťaži. Je tiež možné, že u pacientov s rovnakými ťažkosťami možno zistiť úplne odlišné príčiny týchto ťažkostí. Biofyzikálna rovina ponúka možnosť testovania týchto individuálnych zaťažení, čo nie je na biochemickej úrovni (laboratórne parametre) často možné. Často sa pri alergiách stretávame s tým, že biochemické vyšetrenia neodhalia zvýšené hodnoty v krvi, aj keď už biorezonanciou meranie ukazuje vychýlené hodnoty.

Terapia je efektívna najmä v týchto oblastiach:

Alergie, kožné choroby, zranenia pri športe, odstránenie vírusov a baktérií, odstránenie závislostí, astma, migrény a bolesti, imunitné a hormonálne poruchy, detoxikácia.

Samozrejme Bicom ponúka aj relaxačné programy ako harmonizácia, energetický balans, detoxikácia, antistresový program, vyrovnanie akupunktúrnych dráh, podpora pri chudnutí, antinikotínový program, program vrásky apod.

V súčasnej dobe nám môžete zavolať a poskytneme Vám konzultáciu podľa potreby a rezerváciu termínu. 0905 575 549

Upozornenie: Biorezonančná metóda sa nedoporučuje tehotným ženám, osobám s kardiostimulátorom, defibrilátorom, pri užívaní inzulínu, účinok terapie môže znížiť užívanie silných antidepresív.

Biorezonancia nenahrádza štandardnú lekársku starostlivosť a medikamentóznu liečbu.