Ekzém

Problém, ktorý trápi mnohých z nás.

Reakcia tela na zamorenie látkami, ktoré nedokáže inak vylúčiť, tlači kožou von z tela a nám sa vytvorí ekzém. Nepekný, svrbiaci a mnohokrát obťažujúci je preklínaný každým, kto s ním má akú takú skúsenosť.

Odborníci / lekári / odporúčajú diéty, obmedzenie štandardných alergénov ako sú kakao, mlieko, pšenica a zároveň predpíšu aj tlmiace lieky- maste, krémy.

Ako však zistiť, čo podporuje ekzém  v tvorbe, alebo čo vadí môjmu telu a reaguje na to zhoršením stavu pokožky ?

Tým sa lekári nezaoberajú, aspoň nie tí konzervatívni.

Existuje ale spôsob, ako zistiť skôr, čo telo toleruje a čo mu nerobí dobre, čo ho oslabuje.

Biorezonanciou vieme určiť znášanlivosť bežne prijímaných potravín, ktoré dennodenne konzumujeme. To znamená, že urobíme test s konkrétnou potravinou a výsledok vieme hneď. Biorezonancia mnohokrát ukáže, že to, o čom sme si mysleli, že nám neškodí, ba naopak, hovorili sme si, veď je to zdravé, tak práve s prekvapením zistíme, že Vaše telo hovorí niečo iné. Biorezonancia ukáže skôr ako rozbor krvi, že Vaše telo danú potravinu netoleruje a trápi sa s jej spracovaním. Opakované prijímanie netolerovaných potravín vedie najprv k oslabovaniu jednotlivých orgánov a neskôr k naviazaniu ďalších orgánov do spracovania alergénu, čím sa začnú prejavy alergie / ekzém, kýchanie, zťažené dýchanie až prechod do astmy / navonok zhoršovať.

Biorezonancia má podľa našich skúseností veľký úspech hlavne pri deťoch, kde má výborné výsledky.

Vyvedenie toxínov z tela detoxikačnou kúrou na základe určenia, ktorý orgán ma najväčšie problémy, je trafenie terču do čierneho. Presne vyšpecifikovanou frekvenciou, jedinečnou pre každého klienta, pomôžeme zbaviť sa telu škodlivín a tak zmierniť ba až vyliečiť pokožku trpiacu ekzémom.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *